forbesfairplaytuv

By widzieć stronę poprawnie, pobierz Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player
PL | EN

Od 29 lat SORIMEX jest wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie, jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

W chwili obecnej poszukujemy osoby kreatywnej, z pasją, która potrafi być samodzielna w działaniu, nie bojąc się odpowiedzialności, a marketing jest dla niej naturalnym środowiskiem.
Jeśli jesteś taką osobą, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu
Nr REF: MAR1_2017

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • współtworzenie i wdrażanie strategii działań marketingowych,
  • odpowiedzialność za relaunch i zarządzanie treścią strony internetowej oraz e-sklepu,
  • prowadzenie komunikacji i wzmacnianie wizerunku marki w social media (także Employer Branding),
  • prowadzenie email marketingu,
  • analiza danych, sporządzanie raportów oraz rekomendacje w oparciu o dane pozyskiwane z narzędzi do badania stron www i kampanii digitalowych, w szczególności Google Analytics,
  • monitoring konkurencji i najnowszych trendów w zakresie działań marketingowych,
  • prowadzenie powierzonych projektów związanych z marketingiem handlowym, w szczególności kreacja, produkcja i dystrybucja materiałów POS oraz innych narzędzi dla Działu Handlowego,
  • tworzenie materiałów reklamowych we współpracy z agencjami reklamowymi, grafikami, fotografami, drukarniami,
  • opracowywanie, wdrażanie, koordynowanie i rozliczanie akcji pro-sprzedażowych
  • organizowanie udziału w targach,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej marek

Wymagania:

  • dobra znajomość zagadnień marketingowych, online, CRM,
  • doświadczenia w budowaniu marki, zwłaszcza w kanałach online,
  • znajomość możliwości i funkcjonowania narzędzi Google,
  • potwierdzone doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych,
  • umiejętności graficzne (edycja zdjęć produktowych, materiałów reklamowych),
  • umiejętność kreatywnego tworzenia opisów produktowych, „lekkie pióro” do pisania tekstów,
  • znajomość programów graficznych (Corel, Adobe Photoshop),
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami zewnętrznymi,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • otwartość, zaangażowanie, entuzjazm

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • udział w projektach w ciekawej branży
  • ciągły rozwój
  • brak nudy
  • realny wpływ na kierunki działań marketingowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet medyczny i socjalny

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ  znajdujący się poniżej.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Informujemy, że Administratorem danych jest SORIMEX sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Toruniu przy ul. Równinnej 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Znajdź