Unia Europejska forbes fairplay tuv
PL | EN

Firma

 

SORIMEX jest producentem elektrod EKG, kabli i przewodów oraz akcesoriów do aparatury medycznej. Posiada wieloletnie, ścisłe kontakty z globalnymi producentami, współpracuje z licznymi placówkami medycznymi i hurtowniami. Zdobywając doświadczenie zawsze stawia na rozwój indywidualnych i kompleksowych rozwiązań.

Poprzez bliski kontakt z klientami, eksperci SORIMEX posiadają niezbędną wiedzę, by spełniać oczekiwania personelu medycznego.

Standardowa oferta dostępna jest w sprzedaży bezpośredniej, w ramach postępowaniach przetargowych i w sklepie internetowym medycznysklep24.pl

 

SORIMEX realizuje również indywidualne zamówienia na osprzęt do aparatury medycznej. W procesie tym zapewnia swoim partnerom kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji produktu, poprzez proces rozwoju produktu, a skończywszy na gotowym produkcie. Eksperci SORIMEX to praktycy w dziedzinie projektowania produktu i dokumentacji technicznej. Na każdym etapie współpracy służą doradztwem. Zdolności produkcyjne, precyzja i staranność montażu pozwalają wytwarzać i dostarczać klientom produkty końcowe najwyższej jakości.

 SORIMEX_innowacyjne rozwiązania dla producentów


Dynamiczny rozwój SORIMEXu potwierdza obecność firmy w rankingu Diamenty Forbesa 2015 województwa kujawsko – pomorskiego. Zestawienie opracowała redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską, która łączy metodę majątkową i dochodową. Natomiast respektowanie wartości etycznych w biznesie i rzetelne traktowanie kontrahentów, pracowników, a także wywiązywanie się z zobowiązań podatkowych uwiarygadnia nagroda Przedsiębiorstwo Fair Play.

Znajdź